Lean Ofis Akademi Eğitim

Home - Lean Ofis Akademi Eğitim

Sürekli değişim, işletmeleri önce yalın olmaya, şimdilerde ise hem yalın hem de çevik olmaya zorluyor. Bilginin petrol değerinde olduğu günümüz dünyasında, büyük veriden anlamlı bilgi türetmek ve bunu yaparken de hızlı/verimli ve aynı zamanda da kaliteli olmak en önemli rekabet unsuru.

Bunu başarabilmek için: Yalın, Çevik ve Altı Sigma prensiplerini, Endüstri 4.0 teknolojileri ile birleştirip, Akıllı Fabrikalar kurmamız; bunun içinde bilgi seviyesi yüksek iş gücüne sahip olmamız gereklidir.

Bu program, işletmelerin Dijital Çağda rekabetçi olabilmeleri için gerekli olan araç ve metotları, işletmeleri geleceğe taşıyacak genç mühendislere aktarmak üzere tasarlanmıştır.

Programın İçeriği ......(Dosyayı İndir)

Program toplam altı ana modülden oluşmaktadır. Programlar, WEBINAR ya da SEMINER şeklinde planlanabilmektedir.

İşletmenizin ‘Operasyonel Mükemmellik’ konularında oluşabilecek  eğitim ve danışmanlık ihtiyaçlarında lütfen bizimle kontağa geçebilirsiniz.

akademi@leanofis.com

Kimler Katılmalı

Üretim sektöründe çalışan mühendisler:

Üretim, Kalite, Planlama, Kalite, Bakım, Proje, Ar-Ge, Satın Alma, Lojistik, Pazarlama bölümlerinde çalışan mühendis ve yöneticiler.

Programın Süresi

Beklentiye göre planlanabilir

Eğitim programı işletme beklentilerine göre, süre ve kapsam açısından değiştirilebilmektedir. Detay bilgi ya da farklı eğitim ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.